Grup/Takım Nabız Monitörleme Sistemi

REALTRACK SEEGO
GRUP/TAKIM NABIZ MONİTÖRLEME SİSTEMİ 


SEEGO, tüm kardio aktivitelerinde kullanılabilen gerçek zamanlı bir grup/takım izleme ve monitörleme sistemidir. SEEGO ile grup egzersizlerini ve eğitimlerini gerçek zamanlı olarak kontol edebilir, “AerobicExcersizeZone” ları ve “Heart Rate” leri özel olarak renklendirilmiş şekilde görüntüleyebilirsiniz. 


SEEGO sistemi, kullanıcıların yaşları, fiziksel durumları ve fitness koşulları ne olursa olsun birbirleriyle rekabet etmelerini sağlar. Sistem, HR beltleri aracılığıyla dataları toplar ve gerçek zamanlı olarak HR, yakılan kalori, aerobik eşikler, bölgeler, limitler ve daha fazlasını kablosuz olarak akıllı telefonlara, tabletlere, TV ye veya Projeksiyona gönderir. 

SEEGO’nun kullanımı son derece pratik ve kolaydır. HR belti göğsünüze takın ve çalışmaya başlayın. 

SEEGO; Aerobik, Yoga, Jimnastik, Step, Pilates, Latin dansları, İndoor Bisiklet, Boks, Kardio Boks, Salon Futbolu, Basketbol, Squash, Voleybol, Hentbol branşlarında ve fitness salonlarının genel kardio alanlarında kullanılabilir.
SEEGO ile grup/takım eğitim ve egzersizleri; 
- Eğlenceli ve katılımcı bir egzersiz ortamı sağlar, 
- Gerçek zamanlı rasyonel bir grup bilgilendirme ortamı yaratır, 
- Seans ve eğitim programlaması sağlar,
- Ekonomiktir, 


Bir projeksiyon aracılığı ile duvara veya TV’ye görüntü aktarma özelliği ile tüm kullanıcılar hem kendilerinin hem de diğer kullanıcıların verilerini ekranda aynı anda görüp birbirleri ile rekabet edebilirler ve yarışabilirler. SEEGO, kendine has renklendirme sistemi ile kullanıcıları ve performanslarını numaralandırıp derecelendirir.


Üstelik sadece tüm dataları görüntülemekle kalmaz workout sonunda egzersiz raporunu çıkartır, analiz eder, biten egzersiz seansı ve sağlığınızla ilgili doneler verir.
SEEGO ekran görüntüsünde şu bilgiler görüntülenir; 
- Kullanıcı adı,
- Dakikada kalp atım adedi (BPM),
- Nabız (HR) ve nabız şiddeti, 
- Toplam yakılan kalori, 
- Dakikada yakılan kalori,
- Aerobik bölgeler ve aerobik limitler,
- Dayanıklılık bölgeleri

Ürüne ait görsel bulunamadı...
Ürüne ait video bulunamadı...
ShutDown