KEISER M3i INDOOR BIKE

Keiser M3i Indoor Bike, size farklı dirençlerde sürüş keyfini, Diske baskı yapmayan manyetik sistemi ve aktarma organlarında kullandığı Poly-V kayışı ile sunduğu için, sürüş esnasında ses ve sürtünme hissi almazsınız.

KEISER M3İ INDOOR BIKE

1996 yılında Keiser, Spinning sınıflarının taleplerini aşacak bir egzersiz bisikleti yaratmayı başardı. Tüm vücut şekillerine ve boyutlarına sahip binicilere uyan bir indoor bisiklet, spor salonunuzda veya evinizde sessiz ancak gerçek bir yol bisikleti deneyimi sağlayan bir bisiklet.

Keiser M3i Bisiklet, size farklı dirençlerde sürüş keyfini, Diske baskı yapmayan manyetik sistemi ve aktarma organlarında kullandığı Poly-V kayışı ile sunduğu için, sürüş esnasında ses ve sürtünme hissi almazsınız.

Keiser M3i Bisiklet, Bluetooth bağlantısı sayesinde grup sınıflarında projeksiyon sistemleri ile iletişim kurabilir. Böylece her sporcuyu ekrandan takip edebilirsiniz. Ayrıca her kullanıcı akıllı telefon veya tabletine “Keiser M Series” veya “Keiser M Series Pro” uygulamasını indirerek kendini takip edebilir.

Keiser ürünleri en basit Mühendislik Tasarımlarıyla Amerika Birleşik Devletleri’nde imal edilmektedir.

Teknik Bilgiler

Yükseklik 45” / 1143 mm
Genişlik 26” / 660 mm
Uzunluk 49” / 1245 mm
Ağırlık 85 lbs / 38.6 kg
  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price