KEISER POWER RACK

Keiser Power Rack, Rack tam da budur. Keiser’ in patentli hava sistemi sayesinde sıradan Rack’ lerden farklı bir çalışma sistemine sahiptir.

KEISER POWER RACK

Keiser Power Rack, Rack tam da budur. Keiser’ in patentli hava sistemi sayesinde sıradan Rack’ lerden farklı bir çalışma sistemine sahiptir. İsterseniz sadece bar ve flanşlarla serbest ağırlık çalışmaları, isterseniz Keiser hava direncini kullanarak çalışmalar yapabilirsin. İsterseniz serbest ağırlıklar ile hava direncini karıştırıp da kullanabilirsiniz. Örneğin 100kg kaldırış yapacağınız bir egzersizde 50kg serbest ağırlık, 50kg hava direnci uygulayabilirsiniz. Bu size bambaşka bir antrenman deneyimi sağlayacak.

ÖZELLİKLERİ

Gelişmiş güç için kontrollüden patlayıcıya kadar her hızda eğitime izin verir
Benzersiz hibrit tasarım, sadece kuvvet antrenmanını değil aynı zamanda hız ve stabilite antrenmanını da vurgulamak için pürüzsüz Keiser Dinamik Değişken Direnci ile serbest ağırlık direncini birleştirir
Daha az alanda daha fazlasını başarmak için hepsi bir arada sistem
Tüm kullanıcılar için özelleştirilebilir egzersizler
Çerçeve 11 ayar çelikten imal edilmiştir. Tüm çerçeve bileşenleri, parçaların her seferinde tam olarak konumlandırılmasını sağlamak için kullanılan bir "jig" kaynak fikstürüne yerleştirilir, böylece tutarlı imalat sağlanır.
Her ihtiyaca uygun bir Rack
Hem kullanıcıyı hem de eğitmeni memnun etmek için Çift Ekran.
  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price