KISA & MİKRO DALGA DİATERMİ

THERMATUR
Şık ve akılcı tasarımı ile klinikteki en büyük yardımcınız.

 

thermatur 200+

Thermatur 200+, sürekli ve kesikli terapi için uygun otomatik ayarlama özelliğine sahip çok yönlü bir kısa dalga ünitesidir. Kısa dalga terapi birimi derin ve rahat bir ısı yayılımı sağlar.
Özel olarak tasarlanmış mikroişlemci, yoğunluk, sürekli ve kesikli mod, tedavi süresi ve hasta güvenlik sistemi gibi farklı parametreleri kontrol eder.


thermatur m250+

Thermatur m250+, farklı aplikatör çeşitleri ile mikrodalga diatermide farklı uygulama alanları sunmaktadır. Aplikatörler, büyük boyutlu gövde aplikatörlerinden vücut boşluklarındaki doğrudan tedavi için kullanılan aplikatörlere kadar değişir. 
Mikrodalga odaklanabilir ve bu nedenle, lokal olarak vücut bölgelerinin tedavisinde mükemmel bir şekilde uygulanabilir. Dolayısıyla fizik tedavinin dışında kulak burun boğaz, diş ve ortodontik tıp için uygundur.

Mikrodalga diatermi cilt dokusunda ve cilt altı kas dokusunda ısıya dönüştürülür ve burada kızılötesi ışınımın ulaşamadığı kadar derin dokuya girer. Kesikli mod uygulayarak fazla enerji kas dokularında toplanabilir.


Genel Özellikler

Mod: Sürekli / Kesikli 

Tedavi süresi: 60 dk

Ekran özelliği ve çapı: Dokunmatik renkli - 12,1''

Hasta tedavi bilgisi için boş hafıza: 1000000
Cihazın ağırlığı: 52 Kg
Hazır tedavi protokolü: Var

Anatomik resim ve uygulama fotoğraflı kütüphane: Var
Türkçe dil seçeneği: Var


Ürüne ait video bulunamadı...
ShutDown