Lazer Ledli Dinamik Futbol Antrenman Sistemi

Hollanda menşeli bir inovasyon olan SMARTGOALS;

-        Reaksiyon gösterme hızını,

-        Split (aynı anda iki farklı yeri görme) özelliğini,

-        Hızlı düşünme ve karar vermeyi,

-        Takım içi iletişimi,

-        Sürati ve çevikliği,

-        Takım çalışmasını,

-        Top kontrolü ve topla dribbling özelliğini,

-        Pas yüzdesini ve isabetini arttıran bir

 

Dinamik Reaktif Futbol Antrenman Sistemidir.

 

Eindhoven Teknik Üniversitesi Spor bilimcileri tarafından geliştirilmiştir.  2015 yılında Hollanda’da yılın en başarılı Spor İnovasyonu (yeniliği) ödülünü almıştır.

PSV Eindhoven, Ajax, Feyenoord, AZ Alkmaar, PEC Zwolle, Schalke04, Manchester United gibi takımlar ve Futbol Akademileri tarafından yoğun olarak kullanmaktadır. Sadece Futbolda değil Fitness ve Beden Eğitimi alanlarında da kullanılabilir.

Sistem ayarlanabilir ışıklı kapılardan vücudu veya topu geçirmeyi amaçlayarak koşu, dribbling, pas veya şut çekerek veya birşeyler fırlatarak kapı zamanlama anahtarını (devresini) açma ve kapama esasına dayanmaktadır. Antrenmanın her aşamasında (ısınma, yüklenme, vs..) kullanılabilir. Ölçümler hassas ve dikkatlice alınır. Skoru ve zamanı ölçebilir. Her çeşit egzersize uygulanabilir. Profesyonel ve amatör sporcular için zorluk dereceleri ayarlanabilir. Çocuklardan profesyonel seviye sporculara kadar her seviyede kullanılabilir.

Sistem 6 adet kapı ve istasyondan oluşmaktadır, kullanımı oldukça pratiktir, Laptop’a ihtiyaç duymaz, tablet ve akıllı telefonlar ile kontrol edilebilmektedir. Tüm kapılar şarj ünitesinde aynı anda kolayca şarj edilebilir. Tam şarj vaziyetinde 10 saat çalışabilir. Oldukça hafif ve portatif özelliktedir. İndoor ve Outdoor ortamlarda kullanılabilir. Çok hızlı ve sert top, şut ve tekme darbelerine dayanıklıdır. Suya, toza, çamura dayanıklıdır. Yağışlı havalarda ve aşırı güneş altında bile rahatlıkla kullanılabilir. 50 metre operasyon menziline sahiptir. Yarım futbol sahasında pozisyonlama çalışması, 3’e 3 ve 7’ye 7 çalışmalarında kullanılabilir. Reaksiyon ve sprint ölçümleri yapılabilir. Uzaktan kumanda ve kontrol modülü ile led ışıkların renkleri mavi veya turuncu olarak ayarlanabilir. Işıklar her hava şartında ve her açıda rahatlıkla görülebilir.

Ürüne ait görsel bulunamadı...
Ürüne ait video bulunamadı...
ShutDown