NEXUS 10 Biofeedback Neurofeedback Cihazı

NeXus-10, çok çeşitli fizyolojik sinyalleri aynı anda ölçmek için çok yönlü ve entegre bir sistemdir.

NeXus-10, çok çeşitli fizyolojik sinyalleri aynı anda ölçmek için çok yönlü ve entegre bir sistemdir. Çok çeşitli fizyolojik sinyalleri aynı anda ölçmek için uygundur. NeXus-10, 4 kanala kadar beyin aktivitesi veya kas aktivitesinin yanı sıra kalp hızı, bağıl kan akışı, cilt iletkenliği, solunum, sıcaklık ve daha fazlası gibi çevresel sinyaller için 4'e kadar ek kanal sunar. Ayrıca tetikleyiciler için ekstra bir girişe ve dijital sensörler için bir girişe sahiptir.


Güvenilir yüksek kaliteli sinyaller

NeXus by Mind Media, minimum yapaylık ve gürültü için aktif ekranlama teknolojisi ve karbon kaplı kablolar kullanarak temiz sinyalleri temsil eder. En iyi sinyal kalitesi ve minimum gürültü için korumalı sensörler sunuyoruz . Çok güvenilir ve doğru ölçümler ve analizler gerçekleştirmek için yüksek kaliteli elektronik ve tıbbi sınıf teknoloji ile üretilmiştir. Bu, NeXus-10'u çok çeşitli fizyolojik sinyalleri aynı anda ölçmek için en iyi cihaz yapar.

Kablosuz veri iletişimi

Bir oturum sırasında büyük bir özgürlük için Bluetooth kullanarak gerçek zamanlı olarak kablosuz iletişim kurun. Maksimum numune oranları için USB ile bağlantı kurun veya fizyolojik ambulant verilerini flash bellekte saklayın.
  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price