PORTATİF LAKTİK ASİT ÖLÇÜM CİHAZI

LACTATE PLUS el laktat ölçüm analizörü, mobil kullanım için sporcuların kanındaki ortalama laktik asit konsantrasyonunu ölçmek, kasların yeteneğini ve atletik performansı değerlendirmek için tasarlanmıştır.

LACTATE PLUS ile kandan laktat ölçümü, sporcunun antrenman seviyesini belirlemek amacıyla kullanılan eski ve demode yöntemlere göre çok daha hassas ölçümler ve sonuçlar verir. Analizör için kulak memesinden veya parmak ucundan alınan çok küçük bir kan damlacığı (0.7µL) yeterlidir. Bu kan damlacığını ergonomik olarak tasarlanmış

LACTATE PLUS laktat stripleri üzerine yerleştirin ve stripi cihaza takın. Bu kadar basit. Cihaz içindeki gelişmiş bio-sensörler strip üstünden kandaki laktat konsantrasyonunu 13 saniye gibi kısa bir zamanda hemen ölçecektir. Sonuçlar, laboratuvar referans değerleriyle karşılaştırılabilir ve güvenilirliği kanıtlanmıştır.

LACTATE PLUS, 1 tam batarya ile ölçüm zamanını ve saatini belirten 600 adet ölçümü gerçekleştirebilir ve bu ölçümleri detaylı analiz edebilmek için bağlantı ara yüzüyle bir PC ye aktarabilir. 10 ayrı kullanıcı ve 130 testi hafızasında tutabilir. Diğer Laktat Analizörleri gibi kalibrasyona ve kalibrasyon kartına ihtiyaç duymaz.

LACTATE PLUS Laktat Analizörü, koçlar, antrenörler, spor bilimcileri ve sağlık ekipleri tarafından yarışmanın/müsabakanın her düzeyinde sporcuların ve takımların egzersiz ve laboratuvar analizlerini tamamlayıcı esnek ve ekonomik bir araç olarak rahatlıkla ve kolaylıkla kullanılabilir.

LACTATE PLUS Laktat Ölçüm Cihazı Özellikleri:

- Ölçüm aralığı: 6-200mg/dL (0.3-25 mmol/L)
- Örneklem miktarı :“0.7µL” kan damlacığı,
- Ölçüm süresi: 13 saniye,
- Metot: Electrochemical, Lactate Oxidase Biosensör
- Kalibrasyona ve kalibrasyon kartına ihtiyaç duymaz
- Ortalama (Average) ölçüm göterme özelliği
- PC bağlantı arayüzü
- Batarya dahil ağırlık 75gr
Ürüne ait görsel bulunamadı...
Ürüne ait video bulunamadı...
ShutDown