SmartJump (Jumpmetre)

SMARTSPEED’in antrenman dünyasında devrim yarattığı gibi, SMARTJUMP kuvvet testlerinize ve antrenman becerilerinize yeni bir boyut katacaktır. Sıçrama matının fişini SMARTSPEED SMARTHUB’a takın ve çok çeşitli kuvvet egzersizleri uygulama imkanına sahip olun.

SMARTJUMP, dünyadaki ilk ve tek çivili ayakkabı (krampon) ile ölçüm alabilen yüksek hassasiyetli ve dayanıklı sıçrama ölçüm matıdır.

Dikey sıçrama testi, çok çeşitli spor dallarında güç/kuvvet testi ve antrenmanı için en çok kullanılan metodların başındadır. SMARTJUMP tüm sıçrama egzersizlerinde, size basitçe ve hızlıca gücünüzü test etme imkanı sağlar. Her sıçrama bireysel olarak ölçülür ve otomatik olarak bir dizi değişken (veri) ortaya çıkar – temas zamanı, havada kalma zamanı, FT/CT oranı, Tepkisel Güç Endeksi (TGE), Azami Güç Çıkışı(W), ve vuruş (Net)

Basitçe bir “ hedef temas zamanı” veya “sıçrama yüksekliği” programlayın ve SMARTJUMP her sıçrayış gerçekleştiğinde (yeşil=hedefe ulaşıldı, kırmızı=hedefe ulaşılmadı) sonuçları göstersin.

 1. Sürekli aynı noktaya yapılan sıçrama testleri,
 2. Kasadan düşüş atlaması ve derinlik sıçramaları,
 3. Tekli veya çoklu reaksiyon sıçramaları,
 4. Ayak hızı ve çabukluğu,
 5. Reaksiyon zamanı,
 6. Sağlık topu ile güç egzersizleri ve daha fazlası


SMARTSPEED SMARTJUMP Test Protokolleri:

 1. Standard Jump Testing 
 2. Real-time Visual Feedback
 3. Reactive Cutting Drills
 4. Reactive Grid Drills
 5. Reactive Serpentine Drills

Ürüne ait görsel bulunamadı...
Ürüne ait video bulunamadı...
ShutDown