MONILABB Sporcu İzleme ve Veri Yönetim Sistemleri

Monilabb, sporda yaralanmaları ve düşük performansı önlemek için veri odaklı ve yapay zeka tabanlı algoritmalarla geliştirilmiş yeni nesil bir Sporcu İzleme ve Risk Tahmin Sistemidir.

Minilabbs, her seviyedeki kulübün Yapay Zeka tabanlı bir yapı ile kendi Risk Yönetim Laboratuvarlarını oluşturması için tasarlanmıştır. Minilabbs, en yenilikçi teknolojilerden (termal kameralar, NIRS, kablosuz EMG'ler, biyomarker cihazlar, ivmeölçerler, kablosuz dinamometreler, kuvvet plakaları vb.) ölçümler, kalp atış hızı sensörleri, manuel dinamometreler, subjektif teraziler, atlama minderi sistemleri, laktat izleme cihazları vb.)

Kurtarma İzleme

Monilabb, aslında sistemin merkezinde duran oyuncu kurtarmayı izlemek için gelişmiş bir modül oluşturdu. Bu modül, oyuncularınızın uygulanan yüke nasıl tepki verdiğini ve bir sonraki aktivite için hazırlık seviyesini araştırmayı amaçlar. Objektif ve subjektif veriler üzerinden bir algoritma ile hesaplanan Günlük Risk Skoru (DRS), gerçek zamanlı aksiyonlar almanızı sağlayacaktır.

Risk Haritalama

Monilabb Yaralanma Risk Haritalama modülü, tüm oyuncuların yaralanmaya eğilimli anatomik bölgelerini oranlara göre görselleştirmek için yeni bir platformdur. Bu platform, oyuncu geçmişi, kinantropometri, esneklik, hareket açıklığı, güç ve stabilite dahil olmak üzere yaralanma riskiyle ilgili tüm verileri birleştirir ve filtreler. Monilabb IRM, 5 yılı aşkın süredir farklı spor dallarından birçok takım ve sporcu tarafından 1000'den fazla kez uygulanmaktadır. Ayrıca, temel formülün güvenilirlik ve geçerlilik araştırması Neuroscience 2018 Kongresi'nde sunuldu.

Sporcu Yönetimi

Binlerce veri arasında kaybolmayın. Monilabb Sporcu Yönetim Sistemi, KPI'larınızı, iş yükü trendlerinizi, antrenman ve oyun olanaklarınızı, yaralanma istatistiklerinizi, kondisyon seviyelerinizi ve daha fazlasını görüntülemenize ve izlemenize olanak tanır. Monilabb AMS, ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilebilen esnek bir platformdur.
  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price