VALD PERFORMANCE Hamstring Test Sistemi

Gelişmiş sensörleri, gerçek zamanlı veri görselleştirmeyi ve bulut analitiğini birleştiren NordBord, bireyin hamstring gücünü ve dengesizliğini doğru bir şekilde ölçer, izler ve eğitir.

NordBord (patentli), hamstring gücünü ve dengesizliğini izlemek için hızlı, kolay, doğru ve güvenilir bir sistemdir.

Gelişmiş sensörleri, gerçek zamanlı veri görselleştirmeyi ve bulut analitiğini birleştiren NordBord, bir sporcunun hamstring gücünü ve dengesizliğini doğru bir şekilde ölçmek ve izlemek için kapsamlı bir sistemdir.

İzometrik ve eksantrik hamstring kuvvetini test edin ve eğitin

Basit, kullanımı kolay tasarımı ile NordBord, çeşitli pozisyonlarda ve egzersizlerde hamstring gücünü ve dengesizliğini hızlı bir şekilde ölçmek için kullanılabilir.

NordBord uygulaması, veri toplamayı sizin için kolaylaştırır. Sonuçları gerçek zamanlı olarak görmek için NordBord'u PC'nize veya iOS cihazınıza bağlayın, böylece sporculara anında geri bildirim ve geçmiş seanslarla karşılaştırmalar sağlayabilirsiniz.

Doğrudan uygulamada oluşturulmuş haftalık, hedefli eğitim planlarını bilgilendirmek için NordBord verilerini diğer sistemlerden alınan ölçümlerle kolayca kullanın. Kuvvet izinin canlı grafiği, sol ve sağ bacak için hamstring kuvvetini Newton cinsinden gösterir ve her tekrar için maksimum kuvvet ve tüm tekrarlardaki ortalama kuvvet, hızlı gözden geçirme için vurgulanır.

Bir test veya eğitim oturumu tamamlandığında, tam test sonuçları merkezi bulut depolama ve analiz platformumuz olan VALD Hub'a yüklenir. Bireysel testleri gözden geçirin, sonuçları zaman içinde karşılaştırın veya gruplar arasında değerlendirin.
  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price