VALD PERFORMANCE DynaMo Handheld Strength & ROM

DynaMo, 200'den fazla güç ve hareket aralığı testini kolaylıkla gerçekleştirmenize, sonuçları gerçek zamanlı olarak görüntülemenize ve zaman içindeki sonuçları sorunsuz bir şekilde izlemenize olanak tanır.

Özel Kavrama Gücü Ataşmanı

Her yaşa ve el boyutuna uyacak şekilde tamamen ayarlanabilen Kavrama Gücü Ataşmanı, kavrama gücünü hassas bir şekilde ölçmenize ve gerçek zamanlı sonuçları görüntülemenize olanak tanır.

Sonuçları gerçek zamanlı olarak görün

Gerçek zamanlı güç ve ROM okumaları ve geçmiş trendler dahil olmak üzere sonuçları DynaMo'nun yerleşik ekranında ve DynaMo mobil uygulamasında hemen görüntüleyin. VALD Hub'a otomatik olarak yüklenen sonuçlarla klinik notlarda zaman kazanın. Anında geri bildirim için randevu sırasında veri toplayın ve zaman içindeki ilerlemeyi izleyin.

200'den fazla güç ve hareket aralığı testi gerçekleştirin, vücudun belirli bölgelerini hedefleyin ve hangi akıllı ataşmanların bağlı olduğuna bağlı olarak test türünüzü değiştirin. Çok çeşitli testlerin çok yönlülüğünün keyfini çıkarın ve vücut bölgesine veya eke göre özel testler yapın.

Upper Body

Neck Shoulder
Scapula
Elbow
Wrist
Lower Body

Hip
Knee
Ankle
Foot

Trunk

Thoracic
By Attachment

Push Test
Pull Test
Fixed Point Tests
Lower Limb/Upper Limb Attachment
Grip Strength

  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price