BTS INFINITI-T P-6000 Kuvvet Platformu

P-6000 INFINITI-T Kuvvet Platformu, son derece yeni ve tamamıyla dijital modüler algılayıcı zemindir. Her bir platformda yer alan 12 adet ölçüm sensörleri en son uzaysal teknoloji ile üretilmiştir.

KUVVET PLATFORMU – YER REAKSİYON KUVVETLERİNİN ÖLÇÜMÜ İÇİN SENSÖRLÜ DİJİTAL ALGILAYICI ZEMİN

P-6000 İNFİNİ-T Kuvvet Platformu, son derece yeni ve tamamıyla dijital modüler algılayıcı zemindir. Her bir platformda yer alan 12 adet ölçüm sensörleri en son uzaysal teknoloji ile üretilmiştir. Öngörülen limitlerin üstesinden gelerek bütün yüzeyi üzerindeki reaksiyon kuvvetlerinin ölçülmesi amacıyla üretilmiş devrimsel bir sistemdir. 16 adede kadar birbirine eklenebilir platformlardan oluşur ve tek bir algılayıcı zemine dönüşebilir. Sıçrama, yürüme ve koşmadaki kuvvetlerin ölçümü ve analizi için geliştirilmiştir.

Deneğin ölçümlerini statik/dinamik postüral durumlarda yapabilir.


P-6000 İNFİNİ-T
, dikdörtgen (60x40cm) veya kare (40x40cm) modüllerin kombine edilmesi ile bize tüm şekillerde ve ebatlarda yüzeyler oluşturma imkanı verir dolayısıyla herhangi bir hareketin kuvvet analizinin en uygun yüzey konfigürasyonu kolayca ayarlanabilir. Ölçümü yapılan kişi BTS P-6000 üzerinde serbestçe hareket edebilir. Bu dinamik ölçüm özelliği sayesinde ağır nöro-motor işlev bozukluğu olan hastalardaki karmaşık koşulların kavranmasını sağlar, ayrıca postür düzeltme amaçlı biofeedback eğitimi ve spor profesyonellerinin atletik performansını maksimize etmek için de kullanılmaktadır.


BTS P-6000
, aşırı yüklemelerde eklemlere göre reaktif kuvvetin yönü hakkında fonksiyonel bilgi vermesinin yanısıra, düşme ve yaralanmaların önlenmesi, olası kuvvet asimetrilerinin tespiti, ve en uygun rehabilitasyon tedavisinin değerlendirilmesini sağlamaktadır.


INFINI-T’nin
 özel teknolojisi, iki farklı platforma kuvvet uygulansa dahi güvenilir veriler vermekte ve tek bir adımın güvenilir kuvvet ölçümlerini elde etmektedir.


INFINI-T
, bütün traksiyon kuvvet bileşenlerinin, torkların ve basınç merkezinin koordinatlarının son derece doğru ölçümlerini sağlar, yan sesi en aza indirger. Dijital sinyali parazitsiz aktarmak için modüller (platformlar) ethernet kabloları ile birbirine bağlıdır.

 

INFINI-T, son derece doğru ölçümler garanti eden yenilikçi yuvarlak başlı “AccuSphere” sensörler ile donatılmıştır. Yuvarlak esaslı desteklere sahip ayırt edici şekli temas noktalarında mükemmel homojen yük dağılımına imkan verir. Her INFINI-T modülü termal amplifikatörlü bir aşırı yük koruma sistemine sahiptir.

INFINI-T, Optoelektronik sistem BTS SMART D/DX, kablosuz elektromiyografi BTS FREEEMG ve video kontrol edici BTS ViXTA gibi yürüme analizine adanmış BTS sistemlerinin bütün serisi ile tamamıyla entegre edilmek üzere geliştirilmiştir.

Klinik ve Spor uygulama alanları:

  1. Ortez ve protez seçimi, doğrulanması ve değerlendirilmesi (Pre-op, Post-op)
  2. Ortopedide yük simetri analizi, iyileştirici tedavinin ve cerrahi tedavinin planlanması,
  3. Nörolojik analizde statik ve dinamik duruş değerlendirmesi, (Stabilometrik)
  4. Postüral duruş bozukluğu değerlendirilmesi,
  5. Sporda sakatlanmaların önlenmesi ve atletik performans geliştirme
  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price