LODE EXCALIBUR SPORT Aerobik ve Anaerobik Bisiklet Ergometresi

Kanıtlanmış doğruluk ve güvenilirlik ile Excalibur Sport, dünya çapında "ergometride altın standart" olarak tanınmaktadır.

Kanıtlanmış doğruluk ve güvenilirlik ile Excalibur Sport, dünya çapında "ergometride altın standart" olarak tanınmaktadır. Yeni tasarlanmış ve geliştirilmiş Excalibur Sport ergometre, modern spor tıbbı ve araştırmalarının en son gereksinimlerini karşılar. Sporcular her zamankinden daha güçlü ve testler her zamankinden daha gelişmiş hale geldiğinden, bu ergometre 2500 watt'a kadar aşırı iş yükleri için geliştirilmiştir! Yeni tasarım, bu yüksek iş yüklerinde maksimum kararlılık sağlar.

Artırılmış ayarlanabilirlik sayesinde, test konusunun çok yönlü konumlandırılması hiç bu kadar iyi olmamıştı! Bu Excalibur Sport, egzersiz sırasında pedallara uygulanan kuvvetleri ölçen yerleşik modifiye gerinim ölçer teknolojisine sahiptir ve açı algılama özelliğine sahiptir. Hem sol hem de sağ krankta bağımsız kuvvet ölçümleri mümkündür. Mavi diş ile ölçülen kuvvetlerin bilgisayara kablosuz iletimi. Not: bu ayar, LEM ve LEM PFM yazılımı (çeşitli diğer modüller mevcuttur), bir bilgisayar (bu bilgisayarı yalnızca LEM yazılımı için kullanmanızı öneririz) ve bir arabirim kablosuyla birlikte sağlanır.
  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price