VALD PERFORMANCE HumanTrak Movement Analysis System

HumanTrak Hareket Analiz Sistemi ile sporcularınızın ve personelinizin daha iyi hareket etmesine, daha iyi performans göstermesine ve daha hızlı oyuna dönmesine yardımcı olmak için nesnel verileri kullanın.

Objektif ölçümle değerlendirmelerinizi hassaslaştırın

Klinik araştırmalara dayanan ve harici olarak doğrulanan HumanTrak, sporcunuzun vücudunun dinamik bir 3B modelini oluşturmak için bir 3B hareket takip sisteminden yararlanır. Hareketlerinin bu ayrıntılı analizi gerçek zamanlı olarak gerçekleşir ve hareketlerini anında değerlendirmeyi ve eğitim veya rehabilitasyon programlarını açık ve ölçülebilir hedefler göz önünde bulundurarak uyarlamayı mümkün kılar. Son olarak, otomatik ve yazdırılabilir raporlar, ilerlemeyi izlemenize ve sonuçları sporcularınıza göstermenize, ilerlemeyi ölçmenize ve katılımı artırmanıza yardımcı olur.

Hareket analizi, artık pratik hale getirildi

20'den fazla yaygın test ve alıştırmada hareket kalitesini, aralığını, dengeyi ve stabiliteyi değerlendirin.
HumanTrak, bir dizi ortak hareket değerlendirmesi, testi ve alıştırmasını kaydetmek ve analiz etmek için 3D hareket izleme sistemini kullanır. Geleneksel olarak gözle değerlendirmeyle sınırlı olan şey, artık doğru bir şekilde ölçülebilir, izlenebilir ve zaman içinde geliştirilebilir.

  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price