CORTEX METAMAX 3B Mobil Cpet-Portatif Metabolik Gaz Analizörü

Yeni METAMAX®3B, üstün Alman teknolojisi ile geliştirilmiş ve üretilmiş dünyanın en gelişmiş portatif metabolik performans test sistemidir.

“ONE BREATH AHEAD”

Yeni METAMAX®3B, üstün Alman teknolojisi ile geliştirilmiş ve üretilmiş dünyanın en gelişmiş portatif metabolik performans test sistemidir.

 

Etkileyici uzun menzil

Yeni Long Range Bluetooth teknolojisi sayesinde maksimum 1.000 mesafe içerisinde yüksek kalitede veri aktarımına sahiptir. Elektromanyetik ortamlarda ve nüfus yoğunluğunun yaşandığı ortamlarda dahi bunu gerçekleştirebilir.

 

METAMAX® 3B ve Metasoft® Studio yazılımı ile uzak mesafelerde dahi doğru ölçüm yapılır.

 

İki yönlü iletişim

METAMAX® 3B ve Metasoft Studio yazılımı arasındaki telemetrik iletişim iki yönlüdür. (Bi-directional). Uzaktan kontrol/müdahale imkanı da sağlar. Kendiliğinden (flow/volume) akım hacim eğrileri kayıt alırken aynı zamanda hastanın EKG verilerini ve Pulmoner verilerini de kaydeder. Böylece laboratuvar ortamında dahi kişinin tüm testleri kontrol edilir ve iletimi sağlanır.

 

Kablosuz 3-Kanal-EKG Ölçümü

3 Kanallı EKG alıcısı Custo Guard ile METAMAX® 3B efor testi esnasında kişinin gerçek zamanlı 3 Kanal EKG verisi yapışkan veya vakum elektrod kullanılmadan alınır. Kullanımı çok kolay olan bu sistem ile CPET test verileri ile beraber kişinin tüm 3 Kanal EKG verileri de kablosuz olarak aktarılır.

 

Polar Bant İle Kalp Hızı Aktarımı

METAMAX® 3B, yüksek bluetooth teknoloji ile polar band üzerinden güvenilir veri aktarımı yapılır.

 

Remote Control/Uzaktan Kontrol

Yeni touch-screen/dokunmatik ekran Remote Control/Uzaktan Kontrol modülü ile Heart Rate, Oxygen Uptake, Carbon Dioxide Output, Respiratory Exchange Ratio, Breathing Rate, Tidal Volume, Minute Volume, Velocity ve l Test Load vb. ölçümler takip edilir.

Bir PC veya laptop olmadan touch-screen/dokunmatik ekran modülü ile tüm kayıtlara ulaşabilirsiniz. Bu sistem diğer tüm alternatiflere göre çok daha efektif kullanım sağlar.

 

GPS/Uydu Takip Özelliği

Yeni METAMAX® 3B inovatif/son teknoloji GPS uydu takip özelliğine sahiptir. Bu özellik ile kişinin bulunduğu konum, irtifa vb. bilgilere ulaşılır.

Böylece kişinin yüksek/alçak irtifadaki değerleri kaydedilerek, CPET test esnasında en doğru ölçüme ulaşılır. Bu özellik için dokunmatik ekranlı uzaktan kontrol (CustoKybe) modülü kullanılmaktadır.

 

Tek Cihaz - İki Yönlü Fayda

Yeni METAMAX® 3B istenildiği takdirde, laboratuvar ortamına kolaylıkla adapte edilebilir. Saha da mobil olarak üstün avantajlar sağlayan sistem, klinik ortamda da aynı verimlikte ölçüm alır.

 

Olağanüstü hafiflik – Güvenli ve sessiz çalışma

 

Yeni METAMAX® 3B şaşırtıcı şekilde hafiftir.(570g) Ergonomik yapısı sayesinde kullanan kişi hiç bir şekilde rahatsızlık duymaz. Özel yeleği sayesinde göğüste ve sırtta taşınabilir. Tüm spor branşlarında ve antrenman esnasında rahatlıkla kullanılır. Performans kaybına yol açmaz. Bu sayede kişinin eksiksiz ve kesin doğruluktaki ölçümleri alınırken ve kişiye rahatsızlık verilmez.

 

Yüksek Veri Kapasitesi – Uzun batarya ömrü

Yeni METAMAX® 3B çok yüksek kayıt kapasitesine sahiptir. Bir CPET testi ortalama 256 MB yer kaplar. 500 den fazla test saklama özelliği vardır. Saklanan bu testlerde kesinlikle veri kaybı oluşmaz.

METAMAX® 3B bataryası uzun ömürlüdür. 2 adet batarya ile çalışır, batarya değişimi oldukça kolay ve pratiktir.

  • Be the first to review this product

WRITE YOUR OWN REVIEW

How do you rate this product? *

  1 star 2 stars 3 stars 4 stars 5 stars
Quality
Value
Price